Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEIF documente taxe si impozite Comuna Feldioara

Număr anunț
DA20601046
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44421600-3 · Seifuri pentru obiecte de valoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,96 RON
Valoare atribuită
194,96 RON
Data publicării
13.06.2018 10:42
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,96 RON

din 194,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.