Atribuită Cumpărare directă

Adaptor Dell USB-C - USB-A 3.0, Black+Memory Card microSDXC Sandisk by WD 128GB, Class 10, UHS-I U1,

Număr anunț
DA35185030
Autoritate contractantă
Institutul de cercetare dezvoltare pentru montanologie Cristian-Sibiu (CUI 28746907)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
247,04 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,04 RON