Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesorii SWAGELOK - pentru proiect UPB cercetare PNIII 61/2017
- Număr anunț
- DA20593131
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.499,20 RON
- Valoare atribuită
- 12.499,20 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:55
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.499,20 RON
din 12.499,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro