Ofertă acceptată Cumpărare directă

manusa / manusi / consultatie / examinare / nesterile / unica folosinta / pudrate / latex NUMAR DE R

Număr anunț
DA20606987
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,35 RON
Valoare atribuită
202,35 RON
Data publicării
13.06.2018 14:06
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,35 RON

din 202,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.