Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuva din sticla optica cu drum optic 50 mm.

Număr anunț
DA20589952
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
SPECTRO OPTICA SERV SRL (CUI RO6636180)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
12.06.2018 12:01
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.