Ofertă refuzată Cumpărare directă

ANALIZE FIZICO CHIMICE SI BACTERIOLOGICE APA PISCINE

Număr anunț
DA20583026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
Cod CPV
85111820-4 · Servicii de analiza bacteriologica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.950 RON
Valoare finală
5.950 RON
Data publicării
11.06.2018 17:04
Data finalizării
14.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.