Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cadastru sistematic imobil intravilan

Număr anunț
DA20540613
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
PFA TICU MARIN (CUI 21901302)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.600 RON
Valoare finală
127.600 RON
Data publicării
06.06.2018 14:32
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.