Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite si papetarii

Număr anunț
DA20615483
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,21 RON
Valoare atribuită
798,21 RON
Data publicării
14.06.2018 11:34
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,21 RON

din 798,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.