Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20606417
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
R&G INDUSTRIES SRL (CUI 12896991)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991,60 RON
Valoare atribuită
1.991,60 RON
Data publicării
13.06.2018 13:50
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.991,60 RON

din 1.991,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.