Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat
- Număr anunț
- DA20608285
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- NEON SERVICE SRL (CUI 13011699)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:55
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 20:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro