Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON NA SUCCINAT 100 mg x 1 flac.
- Număr anunț
- DA20588596
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.175 RON
- Valoare atribuită
- 25.175 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:18
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.175 RON
din 25.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro