Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizite pachet carte premii + diplome

Număr anunț
DA20597265
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Spiru Haret (CUI 15277140)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781,28 RON
Valoare atribuită
1.781,28 RON
Data publicării
13.06.2018 06:54
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 07:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.781,28 RON

din 1.781,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.