Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestare servicii de consultanta pentru elaborarea cererii de finantare si memoriu justificativ GAL

Număr anunț
DA20605687
Autoritate contractantă
Comuna Gheorghe Lazar (CUI 4427978)
Furnizor / câștigător
COMO CONSULTING S.R.L. (CUI RO18362356)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare finală
11.000 RON
Data publicării
13.06.2018 13:24
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.