Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video cu 4 camere-sat Hagioaica, oras Titu
- Număr anunț
- DA20600267
- Autoritate contractantă
- Orasul Titu (CUI 4402590)
- Furnizor / câștigător
- SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
- Cod CPV
- 32223000-2 · Aparate de transmisie video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.412,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.412,80 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:15
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.412,80 RON
din 4.412,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro