Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Serv. de consultanta -dosar finantare - DI 2 - Reducerea poluarii cu nutrienti
- Număr anunț
- DA20521760
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- ALFA PROIECT ENERGIE SRL (CUI 36498217)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare finală
- 7.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:46
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.