Ofertă refuzată
Cumpărare directă
IVGN 6353 FISA IND ,5P 63A IP67,GW63053H PRIZA MOBILA 5P 63A IP67
- Număr anunț
- DA20602756
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIV ENERGO SRL (CUI RO26606125)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398 RON
- Valoare finală
- 421,86 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 11:40
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.