Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE PISCINA

Număr anunț
DA20599992
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
Cod CPV
45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.832,32 RON
Valoare atribuită
8.832,32 RON
Data publicării
13.06.2018 10:05
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.832,32 RON

din 8.832,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.