Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect anvelopare cladire de invatamant

Număr anunț
DA20614910
Autoritate contractantă
COMUNA ZATRENI (PRIMARIA COMUNEI ZATRENI JUD. VALCEA) (CUI 2541380)
Furnizor / câștigător
RAVI CONSULT SRL (CUI RO20606274)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
14.06.2018 11:11
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.