Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Praf curatat Sano X Powder 600GR
- Număr anunț
- DA20607587
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77,25 RON
- Valoare atribuită
- 77,25 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:27
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77,25 RON
din 77,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro