Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET IGIENICO-SANITARE CITO 2 DUMBRAVENI

Număr anunț
DA20583525
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabiltati (CabR) Dumbraveni (CUI 29276986)
Furnizor / câștigător
AMBROSIA SRL (CUI RO24566164)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,60 RON
Valoare finală
1.084,60 RON
Data publicării
12.06.2018 07:51
Data finalizării
14.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.