Atribuită Cumpărare directă

Monitor LG VA LED 31.5" 32SQ780S-W, Ultra HD (3840 x 2160), HDMI, Pivot, webOS, Boxe (Alb)

Număr anunț
DA36351927
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.719,29 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,29 RON