Ofertă refuzată
Cumpărare directă
STUDIU DE FEZABILITATE
- Număr anunț
- DA20176142
- Autoritate contractantă
- EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
- Furnizor / câștigător
- A & SICO CONSULTING SRL (CUI RO22426989)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.448 RON
- Valoare finală
- 69.448 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:39
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.