Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marcaine Spinal 5mg/ml Heavy sol.inj*5f*4ml (BUPIVACAINUM) - 6543

Număr anunț
DA20611859
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
718,80 RON
Valoare atribuită
718,80 RON
Data publicării
14.06.2018 09:23
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

718,80 RON

din 718,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.