Ofertă acceptată Cumpărare directă

"MANAGEMENT SI LEADERSHIP IN ADMINISTRATIA PUBLICA "

Număr anunț
DA20611830
Autoritate contractantă
Comuna Naeni (Primaria Comunei Naeni) (CUI 4154363)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.652,29 RON
Valoare atribuită
3.652,29 RON
Data publicării
14.06.2018 09:22
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.652,29 RON

din 3.652,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.