Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURS COMUNICAREA, CONDUITA SI COMPORTAMENTUL PERSONALULUI DIN ADMINISTRATIA PUBLICA 16-23.07.2018
- Număr anunț
- DA20588187
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.697 RON
- Valoare atribuită
- 6.697 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:05
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.697 RON
din 6.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro