Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU Drum Cartridge pentru Xerox WC7428 -013R00647 - secretariat
- Număr anunț
- DA20614145
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060 RON
- Valoare atribuită
- 2.060 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:44
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.060 RON
din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro