Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus HP Q2612A compatibil, capacitate minima de printare in pagini 2000,HP 1010,1020,1022

Număr anunț
DA20608504
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA VALCEA (CUI 12488739)
Furnizor / câștigător
NORD COMPUTER S.R.L. (CUI RO7393098)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,58 RON
Valoare atribuită
32,58 RON
Data publicării
13.06.2018 15:05
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,58 RON

din 32,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.