Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONERE COMPATIBILE NEGRE, COMPATIBILE CU IMPRIMANTELE HP 1020, SAMSUNG M2022, M1120 MFP
- Număr anunț
- DA20607958
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,85 RON
- Valoare atribuită
- 345,85 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:43
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345,85 RON
din 345,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro