Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PAPETARIE, PT. CCS CLUJ

Număr anunț
DA20616916
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare atribuită
930 RON
Data publicării
14.06.2018 12:29
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930 RON

din 930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.