Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft pvc 8 cm

Număr anunț
DA20614886
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA IALOMITA (CUI 24500500)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,40 RON
Valoare atribuită
323,40 RON
Data publicării
14.06.2018 11:10
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,40 RON

din 323,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.