Ofertă acceptată Cumpărare directă

CryptoMate Nano Cryptographic USB Token - 293 buc; SafeNet eToken 5110 + SAC - 20 buc

Număr anunț
DA20608636
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
CONCEPT ELECTRONICS SRL (CUI RO1594122)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.387 RON
Valoare atribuită
50.387 RON
Data publicării
13.06.2018 15:10
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.387 RON

din 50.387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.