Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern WD Elements Portable, 1TB, 2.5", USB 3.0, Black

Număr anunț
DA20607881
Autoritate contractantă
COMUNA PRIBOIENI (Primaria Priboieni Arges) (CUI 4654768)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,26 RON
Valoare atribuită
193,26 RON
Data publicării
13.06.2018 14:40
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,26 RON

din 193,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.