Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termohigrometru digital cu fir si sonda -50...+70°C
- Număr anunț
- DA20613853
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 255 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:34
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255 RON
din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro