Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLOTRIMAZOL 1%crema X 15 g
- Număr anunț
- DA20611636
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99 RON
- Valoare atribuită
- 99 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 09:14
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99 RON
din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro