Ofertă acceptată
Cumpărare directă
monitor Asus, cod produs PB277Q, de 27 inch- 02(Fin.baza)
- Număr anunț
- DA20569206
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DRAGON FLY COMPUTERS SRL (CUI 18562940)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.161 RON
- Valoare atribuită
- 23.161 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 16:41
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.161 RON
din 23.161 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro