Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Executie lucrari PIETRUIRE DRUMURI DE EXPLOATATIE AGRICOLA IN COMUNA BALENI, JUDETUL DAMBOVITA
- Număr anunț
- DA20586390
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- PHOENIX IMPEX SRL (CUI RO15237324)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.361,02 RON
- Valoare atribuită
- 207.891,40 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 10:07
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207.891,40 RON
din 208.361,02 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 469,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.