Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventilator neonatal cu frecventa inalta oscilatorie - Leoni PLUS HFO

Număr anunț
DA20606974
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
PAPAPOSTOLOU SRL (CUI RO22318421)
Cod CPV
33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
13.06.2018 14:06
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.