Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de consultanta in protectia contra incendiilor SALA SPORT
- Număr anunț
- DA20589630
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
- Furnizor / câștigător
- ION ANA MARIA - CONSULTANŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO30479518)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.990 RON
- Valoare atribuită
- 6.990 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 11:51
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.990 RON
din 6.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro