Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor
- Număr anunț
- DA20612468
- Autoritate contractantă
- FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376 RON
- Valoare atribuită
- 2.376 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 09:47
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.376 RON
din 2.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro