Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de reparaţii aparate de aer condiţionat 12000 BTU

Număr anunț
DA20611187
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
WINNER SRL (CUI RO3466910)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,56 RON
Valoare atribuită
928,56 RON
Data publicării
14.06.2018 08:51
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,56 RON

din 928,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.