Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampon antibalans motor,Supapa servofrana Dacia

Număr anunț
DA20598964
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
BAGS CAR S.R.L. (CUI RO6491977)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,89 RON
Valoare atribuită
146,89 RON
Data publicării
13.06.2018 09:26
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,89 RON

din 146,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.