Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METAMIZOLUM NATRIUM / Algocalmin 1g/2ml x 5f/2ml
- Număr anunț
- DA20602804
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.156,40 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 11:41
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.156,40 RON
din 1.156,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro