Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,9% sub estimat
TELEFON MOBIL SAMSUNG GALAXI J3 MODEL 2017 16 GB
- Număr anunț
- DA20609976
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Zaharia Stancu (CUI 19066111)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 17:26
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 17:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.378 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 178 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.