Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD intern WD, 3.5", 4TB, BLUE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 64MB, adv. format (AF)

Număr anunț
DA20615420
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
PROCEDO VEST SRL (CUI RO17891677)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275 RON
Valoare atribuită
1.275 RON
Data publicării
14.06.2018 11:31
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.275 RON

din 1.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.