Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa de perfuzie gravitationala si sub presiune - Intrafix SafeSet 4063000
- Număr anunț
- DA20606151
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564 RON
- Valoare atribuită
- 564 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 13:40
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
564 RON
din 564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro