Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ANESTERAN (ISOFLURANUM) 100ML ROMPHARM (ISOFLURANUM)
- Număr anunț
- DA20595833
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,40 RON
- Valoare finală
- 284,40 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 15:35
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.