Ofertă acceptată Cumpărare directă

FENTANYL TORREX SOL.INJ.0,05MG FIOLA 10ML X 5

Număr anunț
DA20588861
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,20 RON
Valoare atribuită
111,20 RON
Data publicării
12.06.2018 11:28
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,20 RON

din 111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.