Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
Creatinkinaza dedicat pentru BA400
- Număr anunț
- DA20607768
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,13 RON
- Valoare atribuită
- 225,27 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 14:35
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
225,27 RON
din 237,13 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 11,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.