Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA EURO 5

Număr anunț
DA20617518
Autoritate contractantă
COMUNA MALINI (CUI 6526587)
Furnizor / câștigător
PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.702,60 RON
Valoare atribuită
3.702,60 RON
Data publicării
14.06.2018 12:52
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.702,60 RON

din 3.702,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.