Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI TEXTILI - CAMINE STUDENTESTI ULBS
- Număr anunț
- DA20608983
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925 RON
- Valoare atribuită
- 1.925 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 15:24
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.925 RON
din 1.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro